سه شنبه 25 شهریور ماه 1393

 

سازمان رفاهي تفريحي شهرداري شاهين شهر در تاريخ 4/2/87 افتتاح و آغاز به کار کرد.

مراكز فرهنگي و ورزشي كه زيرمجموعه اين سازمان مي باشد عبارتند از تالار شيخ بهايي ، فرهنگسراي اشراق ، فرهنگسراي شهروند ، مركز فرهنگي تفريحي بانوان ، ورزشگاه تختي ، ورزشگاه گلديس ، ورزشخانه ذوالفقار ، فرهنگسرای پردیس ، فرهنگسرای شهریار ، بوستان مادر ،  زمين هاي روباز ورزشي و شهربازي و پیست موتورسواري.

                                                 

                                                 بیشتر

تصوير امروز
تصویر روز ...
89/04/16

ورزشگاه گلدیس میزبان مسابقات والیبال نشسته بانوان جانباز


ورزشگاه گلدیس شاهین شهر برای سومین بار میزبان مسابقات والیبال نشسته بانوان جانبازان و معلولین قهرمانی استان اصفهان شد .

ورزشگاه گلدیس شاهین شهر برای سومین بار میزبان مسابقات والیبال نشسته بانوان جانبازان و معلولین قهرمانی استان اصفهان شد .

رئیس هیئت جانبازان و معلولین شهرستان شاهین شهر و میمه گفت : پنجمین دوره مسابقات والیبال نشسته بانوان جانباز از سوی هیئت ورزشی جانبازان و معلولین استان و با همکاری هیئت شهرستان شاهین شهر و میمه و سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین شهر برگزار شد .

خانم احمدی افزود : در این دوره از مسابقات 120 ورزشکار در قالب 8 تیم از شهرستان های اصفهان ، شاهین شهر ، کاشان ، فلاورجان ، خمینی شهر ، دیزیچه ، آران و بیدگل و درچه در ورزشگاه گلدیس شهرداری شاهین شهر به رقابت پرداختند .

وی ادامه داد : حضور معلولین و آشنایی با فعالیت های دیگر رقبا، بمنظور دوری از انزوا و گوشه نشینی از اهداف برگزاری این دوره از مسابقات می باشد .

رئیس هیئت جانبازان و معلولین شهرستان با بیان اینکه فعالیت ورزشی معلولین به فراهم بودن امکانات و فضای ورزشی مناسب بستگی دارد گفت : ورزش برای معلولین علاوه بر تفریح حکم درمان را نیز دارد .

در ادامه ، مربی تیم شهرستان شاهین شهر افزود : تیم بانوان جانباز شاهین شهر توانایی رشد و کسب مقام های برتر در مسابقات سطوح بالاتر را دارد .

خانم بهاره قاسمی ، بیان داشت : معلولین شاهین شهر در صورت وجود امکانات از جمله سالن و مربی تمایل بسیاری در کسب مهارت های ورزشی دارند .

مربی تیم اصفهان با اشاره به اینکه معلولیت ، محدودیت نیست گفت : اگر دیگرمعلولین و جانبازان این مسابقات را تماشا کنند به مراتب برای شرکت در گروههای ورزشی ترغیب می شوند .

لیلا بریانیان افزود : روحیه ورزشکاران معلول قابل تحسین است و هر یک خود را به عنوان یک عضو فعال در جامعه احساس می کنند .

گفتنی است در پنجمین دوره مسابقات والیبال نشسته بانوان جانباز و معلول قهرمانی استان، تیم اصفهان مقام اول و تیم های دیزیچه و کاشان به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
پيشنهادات
  ارسال   صرفنظر  
کلیپ صوتی تصویری محرم
آمار
بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز599
بازديد ديروز1115
مسابقات کشوری رباتیک
سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین شهر
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا