پنج شنبه 27 شهریور ماه 1393

 

سازمان رفاهي تفريحي شهرداري شاهين شهر در تاريخ 4/2/87 افتتاح و آغاز به کار کرد.

مراكز فرهنگي و ورزشي كه زيرمجموعه اين سازمان مي باشد عبارتند از تالار شيخ بهايي ، فرهنگسراي اشراق ، فرهنگسراي شهروند ، مركز فرهنگي تفريحي بانوان ، ورزشگاه تختي ، ورزشگاه گلديس ، ورزشخانه ذوالفقار ، فرهنگسرای پردیس ، فرهنگسرای شهریار ، بوستان مادر ،  زمين هاي روباز ورزشي و شهربازي و پیست موتورسواري.

                                                 

                                                 بیشتر

تصوير امروز
تصویر روز ...
90/04/22

افتتاحیه جشن های دهه مهدویت و هفته شاهین شهر


عصر روز گذشته جشن میلاد حضرت علی اکبر ( ع ) و مراسم افتتاحیه دهه فرخنده مهدویت و هفته شاهین شهر با حضور بیش از 1500 شهروند و جمعی از مسئولان در تالار شیخ بهایی برگزار شد ....

در ابتدای این مراسم فرهادی عضو دیر پای شورای اسلامی شهر ، ضمن عرض خوشامد و تبریک بمناسبت اعیاد شعبانیه و میلاد منجی عالم بشریت ( عج ) از شهردار و سازمان رفاهی تفریحی که جشن های ویژه ایام شعبانیه را سامان داده اند تشکر کرد و گفت : اگر شاهین شهر را ( ایران کوچک ) می نامند به واقع صفت با مسمایی است که به آن داده اند ، چرا که طیفی از اقوام مختلف با خرده فرهنگ های متفاوت در آن زندگی می کنند .

 وی گفت : هنوز دیری نگذشته از زمانی که شاهین شهر تنها از یک خیابان و چند فضای سبز کوچک تشکیل و جزو شهرهای جدید استان شمرده می شد اما در سایه تلاشی که در عمر کوتاه این شهر صورت گرفت ، به گسترده ای فرهنگی و زیبا تبدیل شده که باید به آن افتخار کرد .

این عضو شورای شهر گفت: من به جوانان این شهر دلبستگی زیادی دارم ، زیرا شاهد حضور جدی آنها در صحنه های اجتماعی هستم . جوانانی که باید کم کم مصادر را در اختیار بگیرند و مدیریت نوینی را برای اداره امور مردم فراهم نمایند .

فرهادی گفت : در حال حاضر بیشترین پارک ها در این شهر وجود دارد ، مدرن ترین ساخت و ساز های عمومی در این شهر صورت میگیرد ، بزرگترین کتابخانه دیجیتالی در آن احداث می شود ، دارای 5 فرهنگسرای کاملاً ویژه و مدرن است و اینها همه بدان بعلت است که بنظر اعضای شورا و شهرداری، لیاقت مردم چنین است .  

همچنین در این مراسم شهردار شاهین شهر اظهار داشت : سازمان رفاهی تفریحی شهرداری در طول سال بیش از 300 برنامه فرهنگی تفریحی را سامان می دهد چرا که شاهین شهر در واقع شهر جوانان است .

وی با ذکر حدیثی از پیامبر گرامی اسلام گفت : حضرت در این حدیث میفرماید اگر از کودکان سه خصلت : عدم دلبستگی به دنیا – عدم قهر و غضب و پاک دلی را آموختید عاقبت به خیر خواهید شد .

وی گفت : متاسفانه فاصله با نسل جوان زیاد شده است و ما نتوانستیم ارتباط منطقی و جاذبی با این قشر برقرار نمائیم .

مهندس نفری با ذکر مسایلی در خصوص بروز ناهنجاری های اجتماعی افزود : اگر نتوانیم مشکلات جوانان را با سعه صدر و برنامه ریزی فرهنگی برطرف نمائیم گویی هیچ کاری نکرده ایم .

وی افزود : در حال حاضر با مداقه و نظارت شورای اسلامی شهر ، 30 درصد از اعتبارات شهرداری در مسایل فرهنگی مصرف می شود زیرا معتقدیم تا در این بخش سرمایه گذاری لازم صورت نگیرد مشکلات حل نخواهد شد .

شهردار در بخش دیگری از سخنان خود گفت : در عین حال ، در همین شهر جوانانی وجود دارند که در عرصه علم و هنر در سطح کشور و حتی آسیا می درخشند و مایه مبالات مردم شاهین شهر هستند .

شهردار از جوانان در خواست کرد به فصل جدایی پایان داده و با مکاشفه های عقلانی و گفتگو با مسئولان به درک درستی از شرایط برسند .

وی گفت : شهرداری و شخص شهردار شما مصرانه از جوانان انتظار دارد نظرات و انتقادات خود را نسبت به آنچه شهرداری می تواند انجام دهد به صراحت بیان نماید و مطمئن باشند که با آغوش باز نظرات آنها را می پذیریم و بکار خواهیم بست .

همچنین مهندس نفری از سازمان رفاهی خواست تا سازو کار ملاقات اقشار جوان و شهردار را بیشتر فراهم آورد .

در ادامه این مراسم از آقایان : مهندس حسین دهباشی و مهندس سید جواد رضایی و نیز سرکار خانم ربیعی ، جوانان نخبه شاهین شهر تجلیل گردید .

گروه کُر اصفهان در پایان این مراسم چند اجرای جالب توجه داشت که مورد استقبال حضار قرار گرفت .

 

 

استفاده از اين خبر بدون ذكر منبع ممنوع است
نظرات شما
افزودن نظر شما
ارسال نظر
بازگشت
پيشنهادات
  ارسال   صرفنظر  
کلیپ صوتی تصویری محرم
آمار
بازديد هاتعداد بازديد كننده ها
بازديد امروز1
بازديد ديروز1456
مسابقات کشوری رباتیک
سازمان رفاهی تفریحی شهرداری شاهین شهر
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا